وبلاگ

مقالات سایت
مهم در رابطه با ربات های تلگرام

مهم در رابطه با ربات های تلگرام

نوامبر 28, 2022
14 / 100

کاربران عزیز شیرپلاس سلام

حقّ‌النّاس، فقط دزدیدن و اتلاف مال مردم نیست، بلکه بردن آبروی مردم نیز حقّ‌النّاس است؛ بلکه حقّ‌النّاس آبرویی، شدیدتر و زیان‌بارتر از حقّ‌النّاس مالی است. چراکه مردم مال و جاه را برای آبرو می‌خواهند و اگر آبرو نباشد، مال و ثروت چه فایده‌ای دارد؟


asanbot

بنده، بارها با مدیر آسان بات در این زمینه گفتگو داشته ام که :

قبلا ایشان ربات اددر را به فردی فروخته و با توجه به اینکه نه لایسنس گذاشته نه در مورد حق فروش چیزی به وی گفته و نه قراردادی بسته اند، ایشان با مجموعه ما همکاری داشته و سورس گروه به گروه را مدتی به فروش میرساند.

با توجه به مکالمات صوتی بنده در زمینه همکاری با مدیر مجموعه آسان بات با فروش سورس مجموعه آسان بات به نفع خود مجموعه آسان بات به نتیجه ای نرسیده و فقط ویدئوی اددر در آپارات در واقع ربات آسان بات میباشد.

هر چند حق فروش آن در هیچ قراردادی با کسی که زمانی با ما کار میکرده نبوده.

مدیریت آسان بات نتیجه ای در رابطه با همکاری به ما اعلام نکردند و ما با فرد دیگری در زمینه سندر، گروه به گروه و استخراج همکاری میکنیم.


ادعای فروش سورس آسان بات در این بازه زمانی با توجه به مستند کامل صوتی با مدیریت آسان بات کاملا کذب میباشد و سورس های موجود در شیرپلاس کاملا مستقل میباشد.

از کسانی که در این زمینه نام شیرپلاس را درگیر این موضوع کنند و اتهام دزدی به مجموعه شیرپلاس وارد کنند کاملا قانونی برخورد خواهد شد و در صورت نیاز مکالمه ضبط شده و سایر مستندات به مراجع قضایی ارجاع خواهد شد.

002 3

هیچ سخنی در هیچ جای فضای مجازی پنهان نمیماند پس امیدواریم فرد یا افرادی که در این زمینه تلاش میکنند تا شیرپلاس را از هر طریقی تخریب کنند فقط برای خود مشکل نتراشند.


با آروزی موفقیت و سلامتی خدمت تمامی کاربران عزیز و محترم شیرپلاس

شیرپلاس، با بیش از 7 سال سابقه در زمینه دیجیتال مارکتینگ

دوشنبه – ۷ آذر ۱۴۰۱

5/5 - (3 امتیاز)
نویسنده:

بنیان گذار بیزینس سندر واتساپ اورجینال در ایران، نماینده اصلی و رسمی بیزینس سندر و تایگر ویکرام در ایرا بیش از 8 سال تجربه در زمینه واتساپ مارکتینگ و سایر ابزارهای دیجیتال مارکتینگ

بیزینس سندر نسخه آخر / بیزینس سندر تولکیت / 6 لایسنس بدون محدودیت زمانی / بانک موبایل / قند شکن 1 ماهه رایگان هدیه