اخبار سایت, اعلان های مهم, مقالات

مهم در رابطه با ربات های تلگرام

5/5 - (3 votes)

کاربران عزیز شیرپلاس سلام

حقّ‌النّاس، فقط دزدیدن و اتلاف مال مردم نیست، بلکه بردن آبروی مردم نیز حقّ‌النّاس است؛ بلکه حقّ‌النّاس آبرویی، شدیدتر و زیان‌بارتر از حقّ‌النّاس مالی است. چراکه مردم مال و جاه را برای آبرو می‌خواهند و اگر آبرو نباشد، مال و ثروت چه فایده‌ای دارد؟


بنده، بارها با مدیر آسان بات در این زمینه گفتگو داشته ام که :

قبلا ایشان ربات اددر را به فردی فروخته و با توجه به اینکه نه لایسنس گذاشته نه در مورد حق فروش چیزی به وی گفته و نه قراردادی بسته اند، ایشان با مجموعه ما همکاری داشته و سورس گروه به گروه را مدتی به فروش میرساند.

با توجه به مکالمات صوتی بنده در زمینه همکاری با مدیر مجموعه آسان بات با فروش سورس مجموعه آسان بات به نفع خود مجموعه آسان بات به نتیجه ای نرسیده و فقط ویدئوی اددر در آپارات در واقع ربات آسان بات میباشد.

هر چند حق فروش آن در هیچ قراردادی با کسی که زمانی با ما کار میکرده نبوده.

مدیریت آسان بات نتیجه ای در رابطه با همکاری به ما اعلام نکردند و ما با فرد دیگری در زمینه سندر، گروه به گروه و استخراج همکاری میکنیم.


ادعای فروش سورس آسان بات در این بازه زمانی با توجه به مستند کامل صوتی با مدیریت آسان بات کاملا کذب میباشد و سورس های موجود در شیرپلاس کاملا مستقل میباشد.

از کسانی که در این زمینه نام شیرپلاس را درگیر این موضوع کنند و اتهام دزدی به مجموعه شیرپلاس وارد کنند کاملا قانونی برخورد خواهد شد و در صورت نیاز مکالمه ضبط شده و سایر مستندات به مراجع قضایی ارجاع خواهد شد.

هیچ سخنی در هیچ جای فضای مجازی پنهان نمیماند پس امیدواریم فرد یا افرادی که در این زمینه تلاش میکنند تا شیرپلاس را از هر طریقی تخریب کنند فقط برای خود مشکل نتراشند.


با آروزی موفقیت و سلامتی خدمت تمامی کاربران عزیز و محترم شیرپلاس

شیرپلاس، با بیش از 7 سال سابقه در زمینه دیجیتال مارکتینگ

دوشنبه – ۷ آذر ۱۴۰۱

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است